Hakkımızda - Enbeş
0 Cart

Menü

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
2021 Yılında kurulan EnBeş kaliteli,yenilikçi ve farklı ürünleri bünyesinde barındırmayı hedefleyen ve bu doğrultuda faaliyetlerine müşterilerimizin istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak her geçen gün emin adımlarla büyüyen bir firmadır.
Markamız olarak başarının tek yolunun genç takım ruhu ile mutlu çalışan bir ekipten geçtiğini bilir ve güven çerçevesi içersinde çalışarak müşterimiz ile her zaman büyük bir aile olmayı hedefleriz. EnBeş müşteri memnuniyeti doğru ve nitelikli hizmeti ön planda tutan ticaret anlayışını bugün olduğu gibi her daim devam ettirmektedir.
www.enbes.com.tr  Alışveriş sitemizle dijitalleşme de,kurumsallaşma da,görsel de ve hizmet te öncülük yaparak toptan ve perakende satışta yakaladığımız başarıyı online platforma taşıyarak bu alanda da müşterilerimize hızlı ve doğru hizmet vermek hedefindedir.
MİSYONUMUZ
Günceli Yakala Geleceği Tasarla ilkesi ile kalite-fiyat dengesini doğru oranda sağlayarak Türkiye'nin her bölgesine mağazalarımız ile müşterilerimize ulaşmak,geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst seviyede uygulamaktır.
VİZYONUMUZ
Sektöre farklı bir bakış açısı katarak aldığı kararlarda cesur olan,planlı çalışan her zaman işlerini kolaylaştıran bir yapı ile kalıcı adımlarla lider marka olmayı hedefleyen EnBeş uygun fiyatlar,avantajlı alışveriş fırsatları,satış ve satış sonrası servis hizmetleri ile Hanedanlık kültüründen gelen Karşılama-Ağırlama-Uğurlama geleneğini hala devam ettirerek müşterinin özlediği alışveriş deneyimini en iyi şekilde uygulamaktan vazgeçmeyecektir.
DEĞERLERİMİZ
Değişim ve Yenileme Programı başlatan EnBeş müşteri istek ve dileklerine önem vermek,doğru ve açıklayıcı ürün bilgisi ile müşterilerine huzurlu bir alışveriş ortamını sağlamak en önemli hedefidir.